HAKKIMIZDA

2006 Yılında kurulmuş olan firmamız 1600 m2 kapalı alan ve 30 kişilik çalışan personeliyle mobilya aksesuarları imalatını sürdürmektedir.
Misyonumuz; Kaliteli ürün üretmek, düşük maliyet, müşteri memnuniyeti ve müşteri taleplerine en kısa sürede cevap vermektir.


Mevcut ürünlerimizin yanı sıra sizin vermiş olduğunuz tasarımlar ve istekler çerçevesinde ürünlerin üretimini yapmaktır.Mobilya aksesuarları imalatını yapmakta olduğumuz fabrikamızda çok çeşitli ve kaliteli mobilya aksesuarlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Sol kısımdaki ürün kategorilerimizden ihtiyacınız olan mobilya aksesuar parçasına ulaşabilir ve içerdiği tüm aksesuarları inceleyebilirsiniz. Bulamadığınız mobilya aksesuarlarını iletişim bölümünden bize ulaşarak sorabilirsiniz.Eroğlu Mobilya ve Aksesuarları Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 2006 yılında Türkiye ve Dünyada ki mobilya firmalarına hırdavat ve aksesuar donanımlarından maksimum yarar sağlayabilecekleri bir altyapı ortam sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek amacı ile kuruldu.

© Eroğlu Mobilya Aksesuarları 2011